Vector – Autoryzowany dystrybutor Atlas Copco

Autoryzowany dystrybutor Atlas Copco

Z przyjemnością informujemy, że firma Vector Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Atlas Copco, czołowego producenta sprężarek powietrza.
Vector Sp. z o.o. posiada także certyfikacje jako Autoryzowany Serwis urządzeń Atlas Copco z zakresie techniki sprężonego powietrza.

VECTORY na jubileusz

Jubileusz 25-lecia firmy VECTOR postanowiliśmy celebrować wspólnie z naszymi przyjaciółmi – władzami gminy Tarnowo Podgórne, Partnerami Biznesowymi oraz długoletnimi Klientami. Podczas uroczystości podsumowującej ćwierćwiecze naszej firmy nie zabrakło zatem tych, dzięki którym mogła się ona przez te wszystkie lata rozwijać i rosnąć zdobywając nowe kompetencje.

Czytaj więcej »

Konferencja Hanwha Power System 11-12.01.2018 Lizbona

W dniach 11-12 stycznia 2018 roku przedstawiciele Vector Sp. z o.o. uczestniczyli  w corocznej konferencji organizowanej przez Hanwha Power System Europe w Lizbonie. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firm zajmujących się dystrybucją oraz serwisem sprężarek firmy Hanwha. Gośćmi specjalnymi byli Prezes i Wiceprezes Hanwha Power Systems Co. Ltd.- koreańskiego producenta sprężarek przepływowych.

Czytaj więcej »

Konferencja Lunch & Learning 23.11.2017

Konferencja Lunch and Learning 23.11.2017 poświęcona tematom związanym z zastosowaniem  sprężarek przepływowych. Firma VECTOR sp. z o.o. wraz z  Hanwha Power System – koreańskim producentem  sprężarek, przedstawiły nowości  związane ze sprężarkami przepływowymi. Konferencja miała miejsce w Hotelu SPA Laskowo w Jankowicach.

Czytaj więcej »

Szkolimy… już od 8 lat!

Już od ponad 8 lat z sukcesem przekazujemy wiedzę wszystkim zainteresowanym – 8 października 2015r. – po raz kolejny już odbyło się szkolenie z techniki sprężonego powietrza.

Czytaj więcej »

VECTOR Technika Sprężaonego Powietrza