Wynajem sprężarek powietrza i kompresorów

Zakup sprężarki wiąże się z koniecznością prawidłowego doboru urządzenia do planowanego zastosowania i wykorzystania. Nierzadko przedsiębiorstwa mają trudność z określeniem swoich potrzeb w zakresie sprężonego powietrza, co wynikać może np. ze zmienności i ewolucji procesów technologicznych, które wymagają dostosowania maszyn do dynamicznie zmieniających się potrzeb. W takiej sytuacji możliwym korzystniejszym rozwiązaniem może stać się wynajem sprężarki. Zamiast zakupu i związanych z nim kosztów dodatkowych – konieczności posiadania wykwalifikowanej kadry, wydatkowania sporych środków na zakup, kosztów serwisu i przeglądów – można skorzystać z usługi wynajmu sprężarek. W ramach usługi zyskują Państwo partnera, który nie tylko doradzi i zaplanuje dobór odpowiedniego do Państwa potrzeb urządzenia, ale również zagwarantuje pełną obsługę serwisową i eksploatacyjną.

Wynajem sprężarek może być realizowany zgodnie z bieżącymi potrzebami przedsiębiorstwa – np. w celu zagwarantowania wystarczającej ilości sprężonego powietrza w okresach wzmożonego zużycia, czy też podczas uruchamiania nowych procesów technologicznych i linii produkcyjnych. Koszt wynajmu sprężarek zależy od mocy urządzenia oraz od okresu, na który sprzęt będzie wypożyczony. Im dłuższy czas wynajmu, tym cena wynajmu sprężarki powietrza będzie korzystniejsza. W miesięczny koszt wynajmu urządzenia wliczają się także koszty związane z przeglądem sprzętu, które pozwalają uniknąć jego awarii. Szeroki asortyment sprężarek w wypożyczalni kompresorów zakłada możliwość dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb – zarówno pod względem mocy, jak i wersji ciśnieniowej czy długości okresu wynajmu.  Tym samym rodzi się potrzeba dostosowania sprzętu do nowych działań i procesów technologicznych. Dostarczamy sprężarki w ramach najmu krótkoterminowego oraz długoterminowego.

Usługa najmu kompresorów pozwala dodatkowo Państwu zmieniać park maszynowy w miarę rosnących potrzeb. W przypadku zwiększania produkcji mogą po prostu Państwo wymienić wynajmowaną sprężarkę na urządzenie o większej mocy, co gwarantuje elastyczność i łatwość dopasowania kosztów sprężonego powietrza do aktualnych potrzeb.

Cennik wynajmu sprężarek

Moc
Okres wynajmu
do 12.miesięcypowyżej 12.miesięcy
Ceny już od 500 zł
11 kW830
18 kW1340
22 kW1580
30 kW2000
55 kW2100
75 kW2260
110 kW3270
132 kW3920
 • Ceny netto, podane w PLN, za miesiąc wynajmu sprężarki.
 • Ceny zawierają koszty serwisu, przeglądów i części zamiennych.
 • Ceny podane w oparciu o maszyny używane. Wynajmujący zastrzega, że wynajem maszyn jest
  możliwy w zależności od dostępności w magazynie.
 • Ceny oraz długość wynajmu są poglądowe i mogą ulec zmianie w trakcie indywidualnych
  negocjacji.

Zapytaj nas o wynajem sprężarki

  Wybrane sprężarki na wynajem w naszym magazynie

  Korzyści z najmu sprężarki

  Najem sprężarek może być doskonałą alternatywą dla zakupu urządzeń na własność. Decydując się wynająć sprężarkę zyskują Państwo pakiet korzyści:

  • w cenie wynajmu sprężarki zawiera się też koszt związany z eksploatacją urządzenia, częściami zamiennymi oraz serwisem,
  • brak konieczności wydatkowania sporych środków na zakup nowego urządzenia
  • natychmiastowa dostępność urządzeń bez konieczności nierzadko długiego oczekiwania na dostawę odpowiedniego modelu.

  WARTO WYNAJĄĆ SPRĘŻARKĘ

  • kiedy masz problemy ze sprężarkami,
  • kiedy potrzebujesz sprężarki zastępczej,
  • kiedy rozpoczynasz działalność,
  • kiedy nie znasz docelowego zapotrzebowania na sprężone powietrze,
  • kiedy masz chwilowy wzrost zapotrzebowania na sprężone powietrze,
  • kiedy potrzebujesz urządzenia rezerwowego.
  Masz pytania dotyczące oferty? Zadzwoń!
  VECTOR Technika Sprężaonego Powietrza