Nagroda BEST PARTNER – za największą ilość sprzedanych sprężarek odśrodkowych w Europie – w rękach Vectora!

W dniach 9 – 10 kwietnia 2019 roku w Budapeszcie uczestniczyliśmy w corocznej konferencji europejskich dystrybutorów sprężarek Hanwha Power Systems (dawniej Samsung Techwin).


Mamy ogromną przyjemność pochwalić się otrzymaną nagrodą – BEST PARTNER – za największą ilość sprzedanych sprężarek Hanwha Power Systems w Europie!

Best Partner - Hanwha Power Systems
To dla nas bardzo ważne wyróżnienie i docenienie wieloletniej współpracy, którą zaczynaliśmy jako jeden z pierwszych dostawców sprężarek Samsung Techwin (dziś Hanwha Power Systems) w Europie. Od 2007 roku zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dostaw, uruchomienia i serwisowania sprężarek odśrodkowych w sektorze energetycznym (elektrownie, elektrociepłownie), przemyśle ciężkim (huty), chemicznym oraz elektronicznym. Nasi specjaliści z uwagą śledzą wszystkie zmiany oraz rozwiązania techniczne, mające wpływ na wydajne, bezpieczne i satysfakcjonujące dla Klienta użytkowanie sprężarek. Otrzymana statuetka jest dowodem na to, że zarówno dla naszych Klientów, jak i Dostawców jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Dziękujemy! 🙂

VECTOR Technika Sprężaonego Powietrza