Konferencja Hanwha Power System 11-12.01.2018 Lizbona

W dniach 11-12 stycznia 2018 roku przedstawiciele Vector Sp. z o.o. uczestniczyli  w corocznej konferencji organizowanej przez Hanwha Power System Europe w Lizbonie. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firm zajmujących się dystrybucją oraz serwisem sprężarek firmy Hanwha. Gośćmi specjalnymi byli Prezes i Wiceprezes Hanwha Power Systems Co. Ltd.- koreańskiego producenta sprężarek przepływowych.

 

W trakcie Konferencji podsumowano 2017 rok,przedstawiono strategię firmy opartej na analizie potrzeb rynku europejskiego. Zaprezentowano również sprężarkę SM2100 o mocy zaczynającej się już od 150kW – jako alternatywę dla sprężarek śrubowych w miejscu, gdzie wymagana jest ciągła dostawa sprężonego powietrza o przepływie 1200-3000 m sześciennych na godzinę.

 

SM 2100

Ważnym elementem był również punkt, w którym można było zaprezentować oczekiwania od Hanwha Power Systems, wynikających z analizy potrzeb rynku oraz specyfiki własnego przedsiębiorstwa. Przykładem realizacji  takiego oczekiwania może być wspomniana już sprężarka SM2100.

W podsumowaniu konferencji mocno zaakcentowano niezawodność sprężarek Hanwha Power Systems  – zarówno powietrznych jak i gazowych, co przy bardzo konkurencyjnej cenie pozwala patrzeć z wielkim optymizmem na najbliższe lata.

Po więcej informacji o sprężarkach przepływowych zapraszamy na naszą stronę www.powietrze.com.pl produkty Turbosprężarki,

lub  bezpośrednio z nami: Vector  61 814 64 41

Zapraszamy!

VECTOR Technika Sprężaonego Powietrza