O Nas

NIE MOŻEMY ŻYĆ BEZ POWIETRZA!

Jesteśmy grupą ludzi dla której powietrze, systemy sprężonego powietrza nie mają żadnych tajemnic.

Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i sumiennie, a indywidualne podejście do potrzeb firm , z którymi współpracujemy sprawia, że już od 30 lat współtworzymy sukces wielu wiodących przedsiębiorstw.

VECTOR Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, biorących udział w produkcji pierwszych w Polsce śrubowych agregatów sprężarkowych, w latach 1988-1991.

W 1998 roku kupiliśmy obszerny i wygodny obiekt w Tarnowie Podgórnym, w którym mieściły się magazyn, warsztat i biura o łącznej powierzchni ponad 1000 m2.

W 2013 roku wybudowaliśmy i przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, „Innowacyjnej stacji serwisowo-remontowej sprężarek śrubowych wraz z zapleczem biurowym”, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej.

 • Nadrzędnym celem całego zespołu jest projektowanie i wdrażanie indywidualnych rozwiązań dla naszych Klientów – przy szczególnym uwzględnieniu maksymalnej redukcji kosztów produkcji sprężonego powietrza. Znajdziecie u nas Państwo informacje oraz dostęp do konsultantów mogących pomóc w identyfikacji i rozwiązaniu problemów.
 • Współpracujemy z czołowymi dostawcami urządzeń techniki sprężonego powietrza. Oferujemy systemy 2 i 5 letniej gwarancji oraz długoletnie umowy serwisowe. Mając na uwadze przyszłe oszczędności dobieramy dla naszych klientów optymalne układy sprężarkowe z jak najniższym poborem energii elektrycznej.
 • Dysponujemy dobrze zorganizowanym i profesjonalnym serwisem działającym na terenie całej Polski. Do dyspozycji naszych klientów jest obszerny magazyn części zamiennych oraz urządzeń gotowych.
 • Do tej pory skompletowaliśmy i wyposażyliśmy ponad 1000 stacji sprężarkowych na terenie całej Polski i nie tylko.
 • Wykonujemy analizy, ekspertyzy, pełne i cząstkowe audyty sprężonego powietrza (łącznie z detekcją wycieków), instalacje pneumatyczne w technologii Parker Legris oraz wykonawstwo pod klucz.

Jeśli:

 • macie Państwo problem z kontrolą kosztów produkcji i zużycia sprężonego powietrza w Waszym systemie;
 • zauważacie Państwo problemy związane z ilością, jakością i ciśnieniem sprężonego powietrza;
 • macie Państwo problemy z zachowaniem norm higienicznych lub ochrony środowiska dotyczącymi sprężonego powietrza takimi jak: zanieczyszczenia sprężonego powietrza, zanieczyszczony kondensat, hałas;
 • szukacie Państwo źródła sprężonego powietrza właściwego dla specyfiki waszej technologii;
 • szukacie Państwo dobrego, alternatywnego serwisu do sprężarek śrubowych różnych producentów lub…
 • …po prostu macie problem ze swoją sprężarką, osuszaczem, filtrami czy całym systemem sprężonego powietrza, o którym chcecie porozmawiać, to…

…jednoznacznie dobrze trafiliście!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Masz pytania dotyczące oferty? Zadzwoń!
VECTOR Technika Sprężaonego Powietrza