Relacja ze szkolenia 11 – 12.12.2014r.

Pół roku minęło i… Vector szkoli dalej 🙂  W dniach 11 – 12 grudnia 2014 roku odbyła się druga edycja szkolenia pt. „Energooszczędne metody produkcji, przesyłu i użytkowania sprężonego powietrza w przemyśle – zalecenia projektowe i eksploatacyjne”.

W dniach 11 – 12 grudnia 2014 roku odbyła się druga edycja szkolenia pt. „Energooszczędne metody produkcji, przesyłu i użytkowania sprężonego powietrza w przemyśle – zalecenia projektowe i eksploatacyjne”. Tym razem spotkaliśmy się w bardziej kameralnym gronie – tak aby każdy Uczestnik miał możliwość zadania pytania czy wyjaśnienia swoich wątpliwości.

 

 

Podobnie jak w trakcie pierwszej edycji, w czasie szkolenia odbyły się prezentacje tematyczne, okraszone konkretnymi przykładami obliczeniowymi oraz dyskusją. Poruszana tematyka obejmowała m.in.: dobór sprężarek, osprzętu i instalacji, optymalizację systemu sprężonego powietrza, układy nadrzędnego sterowania i monitoringu, uzdatnianie i przesył sprężonego powietrza.

 

 

Druga edycja poszerzona została o nowe tematy dotyczące: diagnostyki agregatów sprężarkowych i audytów sieci sprężonego oraz  prawidłowej eksploatacji urządzeń do produkcji i uzdatniania sprężonego powietrza.

 

 

 

 

Po intensywnej nauce nie zabrakło obowiązkowego punktu programu – czyli sportowej rywalizacji na naszej kręgielni.

 

Tym razem zmierzył się Vector reprezentowany przez Dariusza Włodarczaka (po lewej) ze Stolpłytem – reprezentowanym przez Tomasza
Pietrzaka (po prawej).

 

Co do wyniku… coż, wygraną nie wypada się chwalić 🙂 Za to duże brawa dla Pana Tomasza za walkę do końca!

 

 

 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Uczestników 🙂

 

 

W lutym 2015r. planujemy kolejną edycję szkolenia – wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: magdalena.mytko@powietrze.com.pl
tel. kom.: 602 – 377 – 555.

VECTOR Technika Sprężaonego Powietrza